News

A Forest Affair vychází v reedici

6.12.2014

A Forest Affair vychází v reedici

Právě vycházi druhé limitované vydání třetí řadovky Please The Trees "A Forest Affair". Album vychází v novém obalu na 140g čirém vinylu v počtu 100 kusů. Deska obsahuje kupón s kódem pro stažení alba ve formátu MP3 a jako bonus soubor obsahuje záznam živého vystoupení Please The Trees ze křtu alba A Forest Affair v Malostranské besedě v Praze 10. 12. 2012.

Recenze "A Forest Affair" v polských mediích

31.12.2012

Recenze "A Forest Affair" v polských mediích

"A Forest Affair" jde do distribuce v Polsku a Please The Trees v lednu absolvují po Polsku turné. V souvislosti s obojím vycházejí postupně zatím prý pochvalné recenze v polských  e-zinech... czekuj tutaj:
Magnetoffon
Students.pl
T-mobil Music.pl
Violence-online.pl
Screenagers.pl
Wywrota.pl
fuckyouhipsters
Artysta.pl

A Forest Affair je venku!

10.10.2012

A Forest Affair je venku!

Nové album kapely Please The Trees vychází právě dnes a je k dispozici na černém vinylu, modrém CD, jako download MP3 resp. FLAC na naší nové DOWNLOADS stránce. Album bude dnes večer pokřtěn v Malostranské besedě od 20:00.

Nový singl Please The Trees k stažení!

5.9.2012

Nový singl Please The Trees k stažení!

Pilotní singl z připravované desky Please The Trees je od dnes volně k stažení zde: stahuj SHE MADE LOVE TO THE MOON. Album pojmenovaný "A Forest Affair" vychází 10. října na LP/CD/MP3/FLAC. Skladba k poslechu na soundcloud.com zde.

Tagy