Karol Mikloš – Poisoned EP RMXS

01. Safe but Insane (‘late mix)
02. Poison (Analogrunner rmx)
03. Malady (space rider mix)
04. Steering the Wheel Away (in-reverse mix)
05. Malady (Pazooka rmx)
06. Poison (bitquisite mix)
07. One Life More or Less (Autumnist rmx)
08. Malady (Analogrunner rmx)

Formát: MP3 320 kbps + FLAC
Délka 29:22 min.
Vydáno: 28/02/2018
Artwork: Alexander Salviany
Mastering: Gargle&Expel

Poisoned EP RMXS obsahuje šest doteď nezveřejněných remixů, které doplňuje dvojice původně vydaných už spolu se singlami One Life More or Less a Poison z Poisoned EP. Autoři remixů jsou Autumnist, Analogrunner, Pazooka a samotný Karol Mikloš

Najvětším přispívatelem remixů je další kolega z labelu Deadred/Starcastic ANALOGRUNNER s pro něho typicky analogovo znějící verzí Poison a citlivě zpracovanou Malady, která celé EP uzavírá. Malady zremixoval také talentovaný producent PAZOOKA, který Karolov zpěv zasadil do future-bassového kontextu.

O polovinu skladeb na remixovém, EP se postaral sám Karol Mikloš: „Viackrát som naznačil, že pôvodné kapelové EP bolo pre mňa akýmsi úletom do kapelového zvuku, pretože som mal pocit, že bude týmto pesničkám sedieť lepšie. V skutočnosti sa gro mojich hudobných aktivít odohráva na počítači a v tomto zmysle táto remixová verzia viac odzrkadľuje môj súčasný hudobný svet než pôvodné EP. Takto nejako by to znelo, keby minuloročné EP bolo elektronické“, vysvětluje Karol Mikloš koncept nahrávky.

 

 

Další releasy